ads ads

Çamlıca Konutları

Çamlıca Konutları


ÇAMLICA KONUTLARI

Şehir merkezinde olup site hayatı yaşamak isteyenler için Çamlıca Konutları, size aradığınız hayatı sunarken siz de burada yaşamanın tadını çıkaracaksınız ve kendinizi şehrin en özel yerine ait hissedeceksiniz. Sizin için zaman artık yollarda değil Çamlıca Konutlarında akacak. Çamlıca Konutları, size sunduğu tüm bu ayrıcalıklarla daha önce yaşamadığınız bir hayatın kapısını açacak. 75 adet dükkandan oluşan çarşısı ile Geniş bahçeleri, Çocuk oyun alanları, parkları ve kapalı-açık otopark alanları ile size modern yaşamın kapılarını açıyoruz.

Çevresinde birçok okul, hastane, sağlık ocağı ve kamu kurumları bulunan, Günümüz yaşam standartlarını uygun, 7/24 güvenlik kontrolü, isteğe bağlı merkezi ve bireysel ısıtma sistemi, araç güvenliğinizi ön planda tutan açık ve kapalı otoparkı, doğal yaşamı hissettirecek geniş peyzaj alanı, çocuğunuzla kaliteli vakit geçirebileceğiniz oyun alanları ile şehrin merkezinde ve tüm sosyal alanlara yürüme mesafesinde olan Çamlıca 1172 konutlarımız, 6 şeritli Özdemirbey Caddesi üzerinde yer almaktadır.

DAİRELERİMİZ:

Isı yalıtımı, görüntülü diyafon, güvenliğiniz için duman ve ısı dedektörleri ile yangın alarm sistemi bulunmaktadır.

BİNALARIMIZDA:

C-30 betonu ve her türlü deprem yönetmenliğine uygun yapısıyla sağlam ve dayanıklı binalarımızda ise çift cephe acil çıkış kapısı, sular kesildiğinde suların kesildiğini hissettirmeyecek su tankları ve hidroforlar, acil durumlarda kullanılabilecek yangın su tankları ve her katta yangın su tanklarına bağlı yangın söndürme hortumu, yangın söndürme tüpleri, kapıcı dairesi, sığınak, depo alanları, geniş ve modern olmak üzere ikişer asansör ile elektrik gittiğinde asansör ve hidroforların çalışmasını sağlayacak jeneratörler bulunmaktadır.

ÖDEME KOŞULLARI :

Dairelerimiz hemen teslim edilecektir. 36 ay vade de 0,54, 60 ay vade de 0,67, 120 ay vade de ise 0,76 kredi imkânlarıyla sizde bir ev sahibi olun.

MÜRACAAT:

Şahinbey Belediyesi Konut Satış Müdürlüğü ve Çamlıca Yaşam Hastanesi Karşısı Belediyemiz Satış Bürosu

Bilgi için 0(530) 326 81 65 www.sahinbey.bel.tr

www.sahinbey.bel.tr

Şahinbey Belediyesi güvencesi ile.

  • Projemiz : Anahtar Teslimine Hazır
  • Lokasyon : Özdemirbey Caddesi
  • Daire Tipi : 2+1 (125 m2) – 3+1 (155 m2)

360° Sanal Tur


Proje Görselleri


Proje Tanıtım Videosu